Pro zimní sezonu 2018/2019 jsme pro Vás připravili mnoho nového zboží. Vyberte si u nás z rozsáhlé nabídky brýlí, vosků, rukavic, ale i dalších věcí, které jsou pro dokonalý požitek ze zimních sportů naprosto nepostradatelné.

Sjezdové či běžecké lyžování, snowboard, ale třeba i bobování. To jsou zimní sporty, kterými se baví většina z nás každou zimu.  Netrpělivě čekáme, kdy spadne první vločka, první centimetry sněhu a jakmile je to jen trochu možné, vyrážíme na kopce a sjezdovky.

Abyste si mohli tyto zimní aktivity užívat naplno, jsme tady pro Vás my.

Vaše lyže nabrousíme, namažeme a provedeme servis dle požadovků a potřeby tak, jak bude nutné. Práce širšího rozsahu zajišťuje stroj značky Reichmann.

Máte obavy, protože máte nezvyklou velikost nohy? Nevadí, i pro Vás máme připraveno velké množství vybavení k výběru. Věříme, že uspokojíme potřeby všech, kteří náš navštíví.

V neposlední řadě je nutné myslet na svahu na bezpečnost a proto nejen pro děti, ale také pro dospělé máme široký výběr ochranných pásů na páteř, různé velikosti a druhy ochranných helem na hlavu a mnohé další chrániče.

Máte nějaké otázky, zavolejte nám nebo využijte náš kontaktní formulář. Rádi Vám odpovíme na vše.

Tým Ski Klemš